İşimizi Önemsiyoruz

Referanslarımızı Kontrol Edin

Misyonumuz

Benna Makine 1991 Senesinde İstanbul / Kadıköy’de İnşaat sektörü için kurulmuştur.
Devamında 1995 senesinde sektör ihtiyacı olan Makine ve Ekipman İmalatına başlandı. İlk tesislerimiz Şile’de ve Ömerlideki Taş kırma ve Kum, yıkama ve eleme tesislerinin kurulumu yapıldı.
2005 Senesinde Hazır Beton Sektörüne, Mobil ve Sabit Hazır Beton Tesisi İmalatına başlandı. Silo ve Bunker dahil üretim yapıldı. Kendi projemiz olan geliştirdiğimiz sektöründe ilk olan Yekpare Tek gövde Mobil Santral Projemizin İmalatına başladı.
Piyasa talebine göre ve Müşteri odaklı çalışan Benna Makine butik makine imalatı yapmaktadır.
Jeneratör, Portal Vinç, Tavan Vinci, Konveyör Bant, Helezonlar, Kaynaklı Silolar, Cıvatalı Silolar, Basınçlı Kaplar, Elekler, Hazır Beton Geri Dönüşüm Üniteleri…
Her türlü ihtiyaca göre Proses hazırlanır. İmalatı ve kurulumu yapılır.
Yurt içi pazarında önemli bir yer edindikten sonra yurt dışı pazarına da önemli bir giriş yaparak ihracatta da ciddi satışlar gerçekleştirmiştir.
Kurulduğu günden itibaren ürün çeşitliliği ve kalite anlayışını ilke edinerek üretim yapmaktayız. 13.000 m2 üzerinde kurulu üretim tesisimizde amacımız, en kaliteli ve uzun kullanım ömürlü makine ve ekipman üretmek olmuştur. AR-GE çalışmalarımızla ürünlerimizi daha teknolojik ve daha kaliteli hale getirmekteyiz.

Vizyonumuz

2018 Senesinde Yurt Dışı Talebi doğrultusunda Konteynır Dorsesi, Lowbad, Havuzlu Damper Dorse imalatı başladı.

Ürettiğimiz ve Piyasadaki tüm makina ve ekipmanların yedek parça temini yapılır.Ve konusunda uzman personellerimizce süpervizör hizmeti verilir.

Aldığımız ISO 9001-2008 kalite belgesi, 

Araç Tip Onay Belgesi, 

Mecidiye, Fatih Blv. Bey Sok. No:4, 34925 Sultanbeyli/İstanbul Tel: 0532 284 55 91